SchaalX staat voor diversiteit, dus het maakt ons niet uit waar je geboren bent, waar je in gelooft en van wie je houdt. We zijn nieuwsgierig naar jouw talent en hoe jij het verschil kan maken bij iedere vacature die we publiceren.
Internal Communications Specialist
Als internal communications specialist geef je richting, houdt overzicht en brengt mensen in beweging. Wil jij impact maken in een dynamische telecomomgeving ? Lees verder en reageer snel.
Samenvatting
Elke dag vertrouwen miljoenen klanten op VodafoneZiggo. Op sterke verbindingen. Op merken die doen wat ze beloven. Dat vertrouwen begint bij onze mensen. En daar kom jij in beeld.
Als interim internal communications specialist zorg jij tijdelijk dat ruim 6.500 collega’s onze strategie niet alleen kennen, maar ook voelen en toepassen.
Jij verbindt, activeert en zet collega’s in beweging. Zodat zij uitgroeien tot trotse ambassadeurs en klanten dat merken in alles wat we doen. Dat doe je niet alleen. Je werkt samen in een betrokken team van acht collega’s. Samen zorgen jullie voor duidelijkheid binnen en vertrouwen buiten.
Waar kom je te werken?
De organisatie kenmerkt zich door een hoog tempo, veel dynamiek en een sterke focus op commerciële prestaties en klantwaarde. De cultuur is resultaatgericht en ondernemend, met ruimte voor initiatief en eigenaarschap.
Je komt als interim internal communications specialist te werken in een betrokken team van acht collega’s
Wat ga je doen?
- Jij brengt de strategie tot leven in het dagelijks werk. Je laat zien hoe ieders bijdrage direct impact heeft op klantwaarde, merkbeleving en vertrouwen. Met heldere verhalen, slimme activaties en krachtige interne campagnes.
- Je vertaalt strategische plannen van de business naar communicatie die raakt én werkt. Vanuit merk- en marketingdenken bouw je interne campagnes van idee tot uitvoering. Van richting naar beweging.
- Daarnaast leid en coördineer je communicatieprojecten rondom de merken, klanten, producten en diensten. Je omarmt nieuwe mogelijkheden en zet AI slim in om communicatie sneller, scherper en effectiever te maken. En je helpt collega’s om hierin mee te groeien.
Wat neem je mee?
Je staat stevig in je schoenen, houdt overzicht en weet scherp te prioriteren wanneer er veel tegelijk speelt. Je denkt conceptueel en creatief, ziet snel wat er nodig is en vertaalt dat naar concrete plannen. Je bent sterk in plannen en organiseren, zonder de menselijke kant uit het oog te verliezen. Samenwerken gaat je van nature af: je verbindt mensen, werkt met energie en haalt samen het beste resultaat.
Verder heb je:
- Een hbo- of wo-diploma Communicatie
- Minimaal 5 jaar ervaring als marketing-/communicatieadviseur binnen een commerciële corporate organisatie of merk/marketingbureau
- Sterk merk- en marketingdenken, vertaald naar interne communicatie, activaties en campagnes
- Ervaring met Microsoft Office en CMS-systemen zoals SharePoint
- Uitstekende beheersing van Nederlands en Engels
- Ervaring met het toepassen van AI in communicatie en de ambitie om het vak verder te ontwikkelen
- Beschikbaarheid van 32–40 uur per week, per direct
Wat bieden we jou?
- Een tijdelijke opdracht voor 3 tot 4 maanden, vanaf zsm
- Een opdracht voor van 32 tot 40 uur per week
- Standplaats is Utrecht naast het CS
- Er wordt hybride gewerkt en men werkt 2 dagen op kantoor
- All in uurtarief van €72,- ex btw
Hoe nu verder?
Solliciteren: we ontvangen ZSM je motivatie en up-to-date cv via de sollicitatiebutton
Gesprekken: er is één gesprek bij de klant en als we jou nog niet kennen heb je eerst nog een gesprek met SchaalX
Startdatum: de beoogde startdatum is z.s.m.
Je wilt Internal Communications Specialist worden, en nu?
Sollicitatieprocedure
-
Je solliciteert
Ben jij enthousiast over de vacature? Dan ontvangen we graag jouw sollicitatie zoals omschreven in de vacaturetekst.
-
De kennismaking
Is er een match tussen jouw profiel en de vacature? Dan nodigen we je uit om kennis met ons te komen maken.
-
Kennismaking met de opdrachtgever
Wanneer wij op basis van de kennismaking denken dat de vacature juist is voor jou, stellen we je voor aan onze opdrachtgever en ga je bij diegene op gesprek.
-
De procedure
Afhankelijk van de wens van de opdrachtgever volgt er een tweede en soms nog een derde gesprek waar jullie elkaar goed leren kennen. Een assessment kan ook deel uitmaken van de procedure.
-
Ondersteuning
Heb je alle gesprekken positief doorlopen? Dan kan onze opdrachtgever jou een aanbod doen. Wij ondersteunen jou als SchaalX-professional bij het starten met je nieuwe baan én tijdens je dienstverband.