“Great vision without great people
is irrelevant”
– Jim Collins

Zoek je een senior marketing of communicatieprofessional in vaste dienst?
Je bent op zoek naar een senior of executive professional in marketing, communicatie of digital. In het bedrijfsleven of het publiek domein.
De professional die jouw organisatie écht nodig heeft?
De juiste senior of executive professional is van onschatbare waarde voor jouw organisatie. Kleine details maken het verschil. Daarom heb je een consultant nodig met expertise in marketing en communicatie. Iemand die over de verschillende disciplines heen kijkt en kandidaten kan challengen om de beste match te vinden.
Zeker de beste match
Jij wilt ontzorgd worden. Wanneer je met een kandidaat kennismaakt, wil je er zeker van zijn er een match is met jouw organisatie.
Wil je ondersteund worden door een ervaren consultant met een bewezen trackrecord?
Een consultant die door de wol geverfd is in het doorgronden van de organisatiebehoefte en het vinden van de best passende kandidaat? Met de senioriteit om jou desgewenst te helpen bij het adviseren van de board?
Houd je van een persoonlijke, informele benadering en korte lijnen?
Je wilt werken met één persoonlijk aanspreekpunt; iemand met wie je strategisch kunt sparren over de beste invulling van de rol en die je begeleidt in het proces.
Al 18 jaar met succes
Ervaren consultants met strategisch inzicht
Expertise in marketing en communicatie
Contact
Ben je op zoek naar ervaren manager of senior professional? Neem dan contact op met Ingrid voor meer informatie.
"Professioneel, flexibel en zeer ervaren."
“Professioneel, flexibel en zeer ervaren.”
“SchaalX voelt zeer goed aan welke persoon bij de opdrachtgever past.”
Na een zeer plezierig gesprek heeft SchaalX vol gas gegeven. Ze schakelen zeer snel en kwamen al na enkele weken met uitstekende kandidaten. Wij hebben al snel de juiste kandidaat aan boord gehaald. Mooi om te zien dat deze kandidaat iemand is die afwijkt t.o.v. het search profiel. SchaalX kijkt verder dan alleen het functieprofiel en voelt zeer goed aan welke persoon past bij de opdrachtgever.
Expertise in het bedrijfsleven?
Neem contact op met Ingrid Schipper.
Expertise in het publieke domein?
Plan een gesprek met Erik de Vogel.