Inhoudelijke vakkennis gecombineerd met plezier.
Dát maakt het zo leuk om met ons te werken.

Over ons

SchaalX’ers zijn deskundig, ondernemend en nieuwsgierig. Wij willen organisaties en kandidaten laten groeien op zowel persoonlijk als zakelijk vlak. En daarvoor gaan we tot het uiterste, al 15 jaar met succes.

De naam SchaalX

Schaal is een veelgebruikte term vanuit HR. Denk aan functieschalen, salarisschalen en schaalvergroting. De X staat voor de breedte van dienstverlening, vertaald in breedte in functie- en salarisschalen. Dat betekent dat we vaste en interim functies bemiddelen vanaf 3 jaar werkervaring tot en met executive niveau. Niet onbelangrijk, in een vakgebied met veel Engelse termen hebben we bewust gekozen voor een oer-Nederlandse naam.

Onze mensen

Rik de Boer

directeur

06 46 19 55 90

rik.deboer@schaalx.nl

Ingrid Schipper

managing partner

06 11 04 25 95

ingrid.schipper@schaalx.nl

Victor Groothoff

managing partner

06 52 66 37 90

victor.groothoff@schaalx.nl

Paula Verheul

senior consultant executive search, werving & selectie, coach en partner

06 42 21 36 51

paula.verheul@schaalx.nl

Jij?

Denk jij dat je ook in ons leuke team past?

Dan horen we graag van je.
Mail naar info@schaalx.nl waarom
jij onze nieuwe collega moet worden!

#opensollicitatie

Erik de Vogel

leadconsultant public

06 14 37 59 46

erik.devogel@schaalx.nl

Vivianne Breed

consultant werving & selectie

06 14 64 85 42 

vivianne.breed@schaalx.nl

Jan van Twillert

consultant interim & public

06 22 57 60 31

jan.vantwillert@schaalx.nl

Margje Huizing

consultant interim

06 49 97 17 27

margje.huizing@schaalx.nl

Özlem Goenee

recruiter interim & public

06 36 59 33 59

ozlem.goenee@schaalx.nl

Anouk Doove

recruiter interim

06 55 32 09 14

anouk.doove@schaalx.nl

Ádám Gyarmati

recruiter werving & selectie

030 263 14 14

adam.gyarmati@schaalx.nl

Marit Berghout

communicatie & PR manager

06 10 95 73 04

marit.berghout@schaalx.nl

Ilse van den Hoven

online marketeer

06 34 46 41 80

ilse.vandenhoven@schaalx.nl

Josette Monfrooij

kantoormanager

030 263 14 14

josette.monfrooij@schaalx.nl

Monique van Spronsen

kantoormanager

030 263 14 14

monique.vanspronsen@schaalx.nl

Cleo Suivas

secretaresse

030 263 14 14

secretariaat@schaalx.nl

Wij maken gebruik van cookies om onze website goed te laten werken. Daarnaast maken we gebruik van cookies om je de best mogelijke ervaring te bieden, jou de mogelijkheid te geven om berichten vanaf onze website te delen via social media en om relevante content of vacatures te kunnen tonen op websites van anderen. Door ‘akkoord’ te klikken, ga je akkoord met het plaatsen van deze cookies. Meer informatie over onze cookies lees je in ons cookiebeleid.