SchaalX gelooft in een waardevolle verbinding

Wat kunnen we voor je betekenen?

Wij bieden vaste functies, interim opdrachten en executive search. Het échte vraagstuk uit de vacature halen is onze uitdaging.

SchaalX heeft ruim 13 jaar ervaring in het verbinden van professionals en organisaties. Door persoonlijk contact willen wij de waardevolle verbinder zijn tussen kandidaat en opdrachtgever. We zijn ervan overtuigd dat we beide partijen kunnen adviseren waardoor groei ontstaat op zowel persoonlijk als zakelijk vlak.

Wij richten ons op medior en topniveau en hebben zowel vaste functies als interim opdrachten. Daarnaast zijn we gespecialiseerd in executive search.

Vaste functies

Voor werken in een vast dienstverband hebben wij vacatures binnen marketing, communicatie en online.

Openstaande vaste functies

Interim opdrachten

Voor werken in een interim dienstverband hebben wij zzp- en detacheringsopdrachten binnen marketing, communicatie en online.

Openstaande interimopdrachten

Executive search

Maatwerktraject dat uitsluitend managementposities en directiefuncties vervult vanuit actieve, persoonlijk benadering van professionals binnen ons grote en kwalitatief grote netwerk.

Lees meer

Bemiddeling is mensenwerk

SchaalX staat voor de ontwikkeling van mens en organisatie 

Vanuit dit uitgangspunt gaan we op zoek naar de beste verbinding. In eerste instantie gebruiken we onze eigen database om te kijken of een kandidaat aansluit bij een opdrachtgever. Door onze database up-to-date te houden, kunnen we een zo goed mogelijk resultaat boeken waarbij het uiteindelijk aankomt op menselijk contact.

Met concrete en actuele data gaat een gesprek met een kandidaat direct verder de diepte in. Onze succesfactor is 95%. Als wij denken dat we een vraag niet succesvol kunnen oplossen, zullen we dit altijd eerlijk bespreken. Dat is waar wij voor staan: waardevol in verbinden want bemiddeling is en blijft mensenwerk.

De naam SchaalX

Schaal is een veelgebruikte term vanuit HR. Denk aan functieschalen, salarisschalen en schaalvergroting. De X staat voor de breedte van dienstverlening, vertaald in breedte in functie- en salarisschalen. Dat betekent dat we vaste en interim functies bemiddelen vanaf 3 jaar werkervaring tot en met executive niveau. Niet onbelangrijk, in een vakgebied met veel Engelse termen hebben we bewust gekozen voor een oer-Nederlandse naam.

Wat wij nog meer doen

Coaching

Uit ervaring weten wij dat je op verschillende cruciale momenten in je carrière zou willen sparren met een onafhankelijke partij in een veilige omgeving. Door middel van kritische feedback die aanzet tot beweging en/of verandering komen keuzes tot stand die doen beseffen dat met een duidelijk doel voor ogen de weg er naar toe genieten is.

Lees meer

Partners in Communicatie

SchaalX is één van de drie partners binnen het samenwerkingsverband Partners in Communicatie. Sinds 2014 is dit samenwerkingsverband één van de vier ‘preferred suppliers’ van het Rijk voor alle ministeries en andere rijksinstanties. Sinds juli 2016 is Partners in Communicatie ook voorkeursleverancier van de Provincie Zuid-Holland.

Lees meer

SCHAAL+

SCHAAL+ is een werken-leren programma dat jonge academici en hbo-ers met digitaal talent koppelt aan organisaties die digitalisering hoog op de agenda hebben staan. In het programma staan kennisverrijking en kennisdeling over inhoudelijke digitale kennis, persoonlijke ontwikkeling en adviesvaardigheden aan de basis.

Lees meer

Onze mensen

Rik de Boer

directeur


06 46 19 55 90
rik.deboer@schaalx.nl

Ingrid Schipper

managing partner


06 11 04 25 95
ingrid.schipper@schaalx.nl

Victor Groothoff

managing partner


06 52 66 37 90
victor.groothoff@schaalx.nl

Paula Verheul

senior consultant communicatie &
marketing, coach & partner

06 42 21 36 51 
paula.verheul@schaalx.nl 

Erik de Vogel

senior consultant communicatie


06 14 37 59 46
erik.devogel@schaalx.nl

Cheyenne Seraus

consultant online marketing


06 57 44 42 41
cheyenne.seraus@schaalx.nl

Jorick Merx

consultant online marketing


06 36 14 70 81
jorick.merx@schaalx.nl

Bianca van Bolderik

consultant communicatie


06 22 70 84 98
bianca.vanbolderik@schaalx.nl

Josien Leyer

senior consultant marketing


06 81 43 51 30
josien.leyer@schaalx.nl

Yorn Bachofner

consultant marketing & online


06 51 57 72 67
yorn.bachofner@schaalx.nl

Joyce Bastiaans

consultant communicatie & marketing


06 40 04 96 53
joyce.bastiaans@schaalx.nl

Vivianne Breed

consultant marketing


06 14 64 85 42
vivianne.breed@schaalx.nl

Judith van Zeijts

recruiter interimbemiddeling


06 36 59 33 59
judith.vanzeijts@schaalx.nl

Sümeyye Er

recruiter interimbemiddeling


030 263 14 14 
sumeyye.er@schaalx.nl

Jolanda Heusschen

search & CRM manager 


06 21 71 31 16
jolanda.heusschen@schaalx.nl

Marloes Boegheim

consultant search & vacaturemarketing


06 81 43 51 31
marloes.boegheim@schaalx.nl

Marit Berghout

communicatie & PR manager


06 14 76 41 90 
marit.berghout@schaalx.nl

Ilse van den Hoven

communicatie & PR coördinator
(per 1 september 2017)

030 263 14 14
ilse.vandenhoven@schaalx.nl

Lenore Walsweer

secretaresse 


030 263 14 14 
secretariaat@schaalx.nl

Josette Monfrooij

kantoormanager


030 263 14 14
josette.monfrooij@schaalx.nl

Monique van Spronsen

kantoormanager


030 263 14 14
monique.vanspronsen@schaalx.nl

Ellen Goossens

administrateur


030 263 14 14
ellen.goossens@schaalx.nl

Vorige
Volgende
SchaalX gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.
Close