Inhoudelijke vakkennis gecombineerd met plezier.
Dát maakt het zo leuk om met ons te werken.

Over ons

SchaalX’ers zijn deskundig, ondernemend en nieuwsgierig. Wij willen organisaties en kandidaten laten groeien op zowel persoonlijk als zakelijk vlak. En daarvoor gaan we tot het uiterste, al 14 jaar met succes.

De naam SchaalX

Schaal is een veelgebruikte term vanuit HR. Denk aan functieschalen, salarisschalen en schaalvergroting. De X staat voor de breedte van dienstverlening, vertaald in breedte in functie- en salarisschalen. Dat betekent dat we vaste en interim functies bemiddelen vanaf 3 jaar werkervaring tot en met executive niveau. Niet onbelangrijk, in een vakgebied met veel Engelse termen hebben we bewust gekozen voor een oer-Nederlandse naam.

Onze mensen

Rik de Boer

directeur

06 46 19 55 90
rik.deboer@schaalx.nl

Ingrid Schipper

managing partner

06 11 04 25 95
ingrid.schipper@schaalx.nl

Victor Groothoff

managing partner

06 52 66 37 90
victor.groothoff@schaalx.nl

Paula Verheul

senior consultant communicatie &
marketing, coach & partner

06 42 21 36 51
paula.verheul@schaalx.nl

Jij?

Denk jij dat je ook in ons leuke team past?

Dan horen we graag van je.
Mail naar info@schaalx.nl waarom
jij onze nieuwe collega moet worden!

#opensollicitatie

Erik de Vogel

senior consultant communicatie

06 14 37 59 46
erik.devogel@schaalx.nl

Cheyenne Seraus

consultant digital, marketing & communicatie

06 57 44 42 41
cheyenne.seraus@schaalx.nl

Josien Leyer

senior consultant marketing & communicatie en coach

06 81 43 51 30
josien.leyer@schaalx.nl

Yorn Bachofner

consultant marketing & digital

06 51 57 72 67
yorn.bachofner@schaalx.nl

Vivianne Breed

consultant marketing & digital

06 14 64 85 42 
vivianne.breed@schaalx.nl

Laura Hensbergen

consultant communicatie

06 83 67 22 97
laura.hensbergen@schaalx.nl

Jolanda Heusschen

search & CRM manager

06 21 71 31 16
jolanda.heusschen@schaalx.nl

Anne Loozekoot

consultant search & vacaturemarketing

030 263 14 14
anne.loozekoot@schaalx.nl

Özlem Goenee

recruiter

06 36 59 33 59
ozlem.goenee@schaalx.nl

Anouk Doove

recruiter

06 55 32 09 14
anouk.doove@schaalx.nl

Marit Berghout

communicatie & PR manager

06 14 76 41 90
marit.berghout@schaalx.nl

Bianca van Bolderik

consultant communicatie

06 22 70 84 98
bianca.vanbolderik@schaalx.nl

Ilse van den Hoven

communicatie & PR coördinator

06 40 80 76 35
ilse.vandenhoven@schaalx.nl

Josette Monfrooij

kantoormanager

030 263 14 14
josette.monfrooij@schaalx.nl

Monique van Spronsen

kantoormanager

030 263 14 14
monique.vanspronsen@schaalx.nl

Cleo Suivas

secretaresse

030 263 14 14
secretariaat@schaalx.nl

Dounia de Bruijn

administratief medewerker

030 263 14 14
dounia.debruijn@schaalx.nl

Wij maken gebruik van cookies om onze website goed te laten werken. Daarnaast maken we gebruik van cookies om je de best mogelijke ervaring te bieden, jou de mogelijkheid te geven om berichten vanaf onze website te delen via social media en om relevante content of vacatures te kunnen tonen op websites van anderen. Door ‘akkoord’ te klikken, ga je akkoord met het plaatsen van deze cookies. Meer informatie over onze cookies lees je in ons cookiebeleid.