Groeien door expertise

Wie zijn wij?

SchaalX’ers zijn deskundig. Ondernemend. Nieuwsgierig.
We willen altijd het vraagstuk uit de vacature halen. Dat doen we al 13 jaar met succes. We willen organisaties en kandidaten laten groeien. Op zowel persoonlijk als zakelijk vlak.
En daarvoor gaan we tot het uiterste.


Onze jonge geest kenmerkt ons. Dat zie je terug in de kleinste dingen. Hoelahoepen op kantoor. Op donderdagmiddag al beginnen aan de vrijdagmiddagborrel. Instant flauwe woordgrappen waar je stiekem toch om lacht.
Inhoud gecombineerd met leuke dingen. Gezelligheid. En humor.
Dát maakt het zo leuk om met ons te werken.

Groeien door expertise

Met onze expertise helpen we organisaties te groeien en te bouwen aan hun toekomst door de beste professional aan de organisatie te verbinden en door mee te denken over de inhoud van functies en opdrachten. Professionals dagen we uit om de juiste keuzes te maken in hun carrière en zichzelf te blijven ontwikkelen. Ook na plaatsing blijven we voor hen een adviseur met betrekking tot de invulling van de rol. Ons vakgebied helpen we verder door naast te werven en selecteren, ook zelf talent te ontwikkelen en begeleiden, zodat we in ons vakgebied blijven beschikken over professionals met de juiste kennis, competenties en vaardigheden waar de toekomst om vraagt.

De naam SchaalX

Schaal is een veelgebruikte term vanuit HR. Denk aan functieschalen, salarisschalen en schaalvergroting. De X staat voor de breedte van dienstverlening, vertaald in breedte in functie- en salarisschalen. Dat betekent dat we vaste en interim functies bemiddelen vanaf 3 jaar werkervaring tot en met executive niveau. Niet onbelangrijk, in een vakgebied met veel Engelse termen hebben we bewust gekozen voor een oer-Nederlandse naam.

Wat wij nog meer doen

Coaching

Uit ervaring weten wij dat je op verschillende cruciale momenten in je carrière zou willen sparren met een onafhankelijke partij in een veilige omgeving. Door middel van kritische feedback die aanzet tot beweging en/of verandering komen keuzes tot stand die doen beseffen dat met een duidelijk doel voor ogen de weg er naar toe genieten is.

Lees meer

Partners in Communicatie

SchaalX is één van de drie partners binnen het samenwerkingsverband Partners in Communicatie. Sinds 2014 is dit samenwerkingsverband één van de vier ‘preferred suppliers’ van het Rijk voor alle ministeries en andere rijksinstanties. Sinds juli 2016 is Partners in Communicatie ook voorkeursleverancier van de Provincie Zuid-Holland.

Lees meer

SCHAAL+

SCHAAL+ is een werken-leren programma dat jonge academici en hbo-ers met digitaal talent koppelt aan organisaties die digitalisering hoog op de agenda hebben staan. In het programma staan kennisverrijking en kennisdeling over inhoudelijke digitale kennis, persoonlijke ontwikkeling en adviesvaardigheden aan de basis.

Lees meer

Onze mensen

Rik de Boer

directeur


06 46 19 55 90
rik.deboer@schaalx.nl

Ingrid Schipper

managing partner


06 11 04 25 95
ingrid.schipper@schaalx.nl

Victor Groothoff

managing partner


06 52 66 37 90
victor.groothoff@schaalx.nl

Paula Verheul

senior consultant communicatie &
marketing, coach & partner

06 42 21 36 51 
paula.verheul@schaalx.nl 

Erik de Vogel

senior consultant communicatie


06 14 37 59 46
erik.devogel@schaalx.nl

Cheyenne Seraus

consultant online


06 57 44 42 41
cheyenne.seraus@schaalx.nl

Jorick Merx

consultant online marketing


06 36 14 70 81
jorick.merx@schaalx.nl

Bianca van Bolderik

consultant communicatie


06 22 70 84 98
bianca.vanbolderik@schaalx.nl

Josien Leyer

senior consultant marketing


06 81 43 51 30
josien.leyer@schaalx.nl

Yorn Bachofner

consultant marketing & online


06 51 57 72 67
yorn.bachofner@schaalx.nl

Joyce Bastiaans

consultant communicatie & marketing


06 40 04 96 53
joyce.bastiaans@schaalx.nl

Vivianne Breed

consultant marketing & online


06 14 64 85 42
vivianne.breed@schaalx.nl

Sümeyye Er

recruiter interimbemiddeling


030 263 14 14 
sumeyye.er@schaalx.nl

Jolanda Heusschen

search & CRM manager 


06 21 71 31 16
jolanda.heusschen@schaalx.nl

Marloes Boegheim

consultant search & vacaturemarketing


06 81 43 51 31
marloes.boegheim@schaalx.nl

Marit Berghout

communicatie & PR manager


06 14 76 41 90 
marit.berghout@schaalx.nl

Ilse van den Hoven

communicatie & PR coördinator

06 40 80 76 35
ilse.vandenhoven@schaalx.nl

Lenore Walsweer

secretaresse 


030 263 14 14 
secretariaat@schaalx.nl

Josette Monfrooij

kantoormanager


030 263 14 14
josette.monfrooij@schaalx.nl

Monique van Spronsen

kantoormanager


030 263 14 14
monique.vanspronsen@schaalx.nl

Ellen Goossens

administrateur


030 263 14 14
ellen.goossens@schaalx.nl

Vorige
Volgende
SchaalX gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.
Close