Blijf op de hoogte van ons laatste nieuws!

SchaalX en SCHAAL+ breiden uit met communicatie & PR coördinator

Per september 2017 is Ilse van den Hoven aangesteld als communicatie & PR coördinator bij SchaalX en SCHAAL+ in Utrecht. Vanwege de aantrekkende markt ontstaat meer behoefte aan arbeidsmarktinformatie en hiermee is binnen de organisatie ruimte ontstaan voor deze nieuwe functie. Daarnaast maakt SCHAAL+ flinke groei door, waardoor ook hier de communicatieactiviteiten worden uitgebreid.

Volgende maand start de derde lichting van het digital marketing programma bij SCHAAL+ en ook wordt dit najaar het UX design programma gelanceerd. Dit brengt een toename in het aantal communicatie en PR activiteiten met zich mee. Verder wordt vanuit SchaalX geconstateerd dat veel organisaties op dit moment kampen met schaarste op de arbeidsmarkt en dat vooral het aantrekken van online professionals een uitdaging is. Daarnaast hebben kandidaten steeds meer behoefte aan advies over zelfontwikkeling, carrièrekeuzes en de eigen profilering. Om in deze behoeften te voorzien, is deze nieuwe functie gecreëerd.

Marit Berghout, communicatie & PR manager bij SchaalX en SCHAAL+: “Met de aanstelling van Ilse is ons team uitgebreid met een getalenteerde en gemotiveerde collega. Met het oog op de snel veranderende arbeidsmarkt binnen marketing, communicatie en online willen wij onze kandidaten en opdrachtgevers op elk gewenst moment blijven bedienen. Dit doen we door onze kennis actief te verspreiden en inzichten over onze markt te delen, zodat zowel organisaties als medewerkers blijvend kunnen groeien. Met Ilse in ons team kunnen we deze activiteiten naar een hoger niveau tillen.”

Over Ilse
Ilse was reeds van februari tot en met juni 2017 in dienst bij SchaalX, waar zij haar afstudeeronderzoek met succes volbracht. Hiermee rondde zij met 9 als eindcijfer haar opleiding Communicatie aan de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen af. Binnen SchaalX en SCHAAL+ wordt zij onder andere verantwoordelijk voor de coördinatie van de social media kanalen en het contentmanagement van de websites.

Contact
Voor meer informatie of vragen kun je contact opnemen met:

Marit Berghout (communicatie & PR manager SchaalX & SCHAAL+)
marit.berghout@schaalx.nl
06 14 76 41 90

Wij maken écht contact

SchaalX gelooft in groei van kandidaten, opdrachtgevers en ons vakgebied door het inzetten van onze expertise. Dit doen we in onze rol als adviseur en door het delen van inzichten, cijfers en kennis.

Meer over SchaalX

Wij maken gebruik van cookies om onze website goed te laten werken. Daarnaast maken we gebruik van cookies om je de best mogelijke ervaring te bieden, jou de mogelijkheid te geven om berichten vanaf onze website te delen via social media en om relevante content of vacatures te kunnen tonen op websites van anderen. Door ‘akkoord’ te klikken, ga je akkoord met het plaatsen van deze cookies. Meer informatie over onze cookies lees je in ons cookiebeleid.