De hele wereld draait om verantwoordelijkheid, werk, struktuur en output. Om de manier waarop je verantwoordelijkheid opeist, het werk verdeelt en tegelijkertijd om de manier waarop je de struktuur vormgeeft die leidt tot de gewenste output. Of wilt vormgeven. En dat het soms kan misgaan, zelfs al ben je sinds mensenheugenis de beste van de klas en bovendien mijn held, werd afgelopen week maar weer eens aangetoond.
Ik zeg alleen maar Johan Cruijff ...

SchaalX-interimmer Nathalie van der Wulp prijst zichzelf gelukkig met haar projecten. Als Projectleider bij Alliander draait ze een groene campagne en implementeert ze een nieuwe brand portal.
Kandidaten vertellen over hun (nieuwe) functie en natuurlijk over hun ervaring met SchaalX. Lees het interview met Nathalie.

Soms is een serieuze noot op zijn plaats. Zo ook hier en nu. SchaalX is per direct gecertificeerd volgens de NEN-4400-1 norm. Dat betekent voor onze opdrachtgevers dat ze niet kunnen worden aangesproken in het kader van de wet Ketenaansprakelijkheid. Feitelijk betekent het dat SchaalX een betrouwbare bemiddelaar is, met een correcte en dus gecertificeerde financiële huishouding. Een stuk extra zekerheid, waarnaar steeds meer grote ondermeningen vragen. En die wij kunnen bieden. Best trots ...

Het schaatsen is weer begonnen en de SOS Kinderdorpen Marathon Schaatsploeg (voorheen Adformatie Marathon Schaatsploeg) is er natuurlijk weer bij.
SchaalX is voor het 5e jaar sponsor en dat betekent dat we onze goede relaties de gelegenheid kunnen bieden een keer een marathonwedstrijd van dichtbij te zien. Vooraf even uitleg van de teammanager wat de tactiek van de wedstrijd gaat zijn, dan een hap hollandse pot, muts op en sjaal aan en naar de baan. Want koud is het. Heel koud. Zal het ijs wel zijn... En dat we meedoen voor deprijzen blijkt wel uit het palmarse van Karlo Timmerman, de winnaar van het klassement van afgelopen jaar. Kijk maar op www.soskinderdorpenschaatsploeg.nl. Daar staat alles.
En nu?
Je bent van harte uitgenodigd om met ons een wedstrijd te bekijken. Dit zijn de leukste locaties:
• 10 december 20:30 in Amsterdam
• 15 december 18:00 in Biddinghuizen
• 22 december 14:15 in Biddinghuizen
• 25 februari 20:30 in Heerenveen
Hoe ziet zo'n programma er dan uit?
• 2 uur voor de wedstrijd kom je aan op de locatie en word je binnengelaten door iemand van SchaalX. Je krijgt een drankje en een warme winterhap (boerenkool met worst, broodje bal met jus, klapstuk, iets ander Hollands). Na het eten is er een uitleg van de teammanager en gaan we '' aan de slag'.
• 2 uur later begint de wedstrijd. Koud, heel koud is het om een uur en een kwartier aan de baan te staan. Dus winterjas, sjaal en muts zijn eigenlijk een must. Onder het genot van een bittertje word je wel weer een beetje warm. Maar de echte warmte komt natuurlijk van de spanning van de wedstrijd.
• Weer ongeveer 5 kwartier later hebben we dan gewonnen en gaan we met ons allen weer naar binnen voor een glas warme chocolade met slagroom en een afzakkertje. En voor de stoere verhalen.
En dan na nog een laatste drankje weer veilig naar huis. Voor ze je echt gemist hebben, ben je weer bij het gezin.
Doe je mee? Laat ons dat voor 1 december even weten; dan zorgen wij dat er genoeg boerenkool is.